OPEN 24 HOURS
NEW DELIVERY MENU IS HERE — CLICK TO EXPLORE
Premium Cannabis Flower — Explore the Premium flower tier
💎

Premium

Explore the Premium flower tier

11 strains
Starting at$15/g
🎁 3g bundle
= $30 / 3G
🎁 6g bundle
= $45 / 6G

All Premium Strains

PINK ROYALTHC 32%
Indica

PINK ROYAL

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
PINEAPPLE HAZETHC 32%
Indica

PINEAPPLE HAZE

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
DEATH STAR BUBBATHC 33%
Indica

DEATH STAR BUBBA

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
CHOCOLATE CHIP COOKIES (S)THC 33%
Sativa

CHOCOLATE CHIP COOKIES (S)

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
PINK GUCCI DEATHTHC 32%
Indica

PINK GUCCI DEATH

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
CRACK PINKTHC 32%
Indica

CRACK PINK

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
KING LOUIS XIIITHC 33%
Indica

KING LOUIS XIII

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
RED CONGOLESETHC 32%
Indica

RED CONGOLESE

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
ISLAND PINKTHC 32%
Indica

ISLAND PINK

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
REAPER DEATH PINKTHC 32%
Indica

REAPER DEATH PINK

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
PINK MARIOTHC
Indica

PINK MARIO

$30
$15/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →

Premium Cannabis Flower York | Green Deal Cannabis

Browse the Premium flower tier at Green Deal Cannabis in York. Compare current product names, formats, weights, and posted menu details.

Premium Flower Tier

Premium is the second tier in the Green Deal Cannabis flower-tier navigation. Use this page to compare current listings; the tier label is a menu category, not a product specification.

Compare Current Menu Details

Product names, formats, weights, and posted prices can change. Review the current listing and ask staff when one item detail matters before choosing.

Visit Green Deal Cannabis

Green Deal Cannabis is located at 1820 Jane St in York. Use the store page for directions, contact information, and listed hours before visiting.

Frequently Asked Questions

What is the Premium tier?

Premium is one of the five flower categories shown in the Green Deal Cannabis tier navigation.

Do Premium listings change?

Yes. Product names, formats, weights, and posted prices can change, so check the current menu or ask staff.

What does the Premium label mean?

The tier label organizes the flower menu. Review each current listing for its own product and package details.