OPEN 24 HOURS
NEW DELIVERY MENU IS HERE — CLICK TO EXPLORE
Exotic Cannabis Flower — Explore the Exotic flower tier
🔥

Exotic

Explore the Exotic flower tier

11 strains🔥 4 on sale
Starting at$20/g
🎁 3g bundle
= $40 / 3G
🎁 6g bundle
= $60 / 6G

🔥 On Sale

PEANUT BUTTER ROCKSTARTHC 38%SALE
Indica

PEANUT BUTTER ROCKSTAR

$30
$20/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
24K GOLDTHC 35%SALE
Indica

24K GOLD

$30$40
$20/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
PURPLE SKUNKTHC 35%SALE
Indica

PURPLE SKUNK

$30
$20/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →
TEQUILA SUNRISE (S)THC 36%SALE
Sativa

TEQUILA SUNRISE (S)

$30
$20/g$10.00/g
🎁 3g bundle
View Details →

All Exotic Strains

PINK PERMANENT MARKERTHC 35%
Indica

PINK PERMANENT MARKER

$40
$20/g$13.33/g
🎁 3g bundle
View Details →
BUBBA STARTHC 35%
Indica

BUBBA STAR

$40
$20/g$13.33/g
🎁 3g bundle
View Details →
MIKE TYSON KO *SUPER EXOTICS*THC 39%
Indica

MIKE TYSON KO *SUPER EXOTICS*

$40
$20/g$13.33/g
🎁 3g bundle
View Details →
PINK STARTHC 36%
Indica

PINK STAR

$40
$20/g$13.33/g
🎁 3g bundle
View Details →
JEDI PINKTHC
Indica

JEDI PINK

$40
$20/g$13.33/g
🎁 3g bundle
View Details →
BLUE WAGUTHC 36%
Indica

BLUE WAGU

$40
$20/g$13.33/g
🎁 3g bundle
View Details →
DEVIL DRIVERTHC 36%
Sativa

DEVIL DRIVER

$40
$20/g$13.33/g
🎁 3g bundle
View Details →

Exotic Cannabis Flower York | Green Deal Cannabis

Browse the Exotic flower tier at Green Deal Cannabis in York. Compare current product names, formats, weights, and posted menu details.

Exotic Flower Tier

Exotic is the first tier in the Green Deal Cannabis flower-tier navigation. Use this page to compare current listings; the tier label is a menu category, not a product specification.

Compare Current Menu Details

Product names, formats, weights, and posted prices can change. Review the current listing and ask staff when one item detail matters before choosing.

Visit Green Deal Cannabis

Green Deal Cannabis is located at 1820 Jane St in York. Use the store page for directions, contact information, and listed hours before visiting.

Frequently Asked Questions

What is the Exotic tier?

Exotic is one of the five flower categories shown in the Green Deal Cannabis tier navigation.

Do Exotic listings change?

Yes. Product names, formats, weights, and posted prices can change, so check the current menu or ask staff.

What does the Exotic label mean?

The tier label organizes the flower menu. Review each current listing for its own product and package details.