OPEN 24 HOURS
NEW DELIVERY MENU IS HERE — CLICK TO EXPLORE
AAA+ Cannabis Flower — Explore the AAA+ flower tier
⚡

AAA+

Explore the AAA+ flower tier

11 strains🔥 1 on sale
Starting at$10/g
🎁 3g bundle
= $20 / 3G
🎁 6g bundle
= $30 / 6G

🔥 On Sale

OG KUSH (AAA+)THC 30%SALE
Indica

OG KUSH (AAA+)

$15$20
$10/g$5.00/g
🎁 3g bundle
View Details →

All AAA+ Strains

MASTER KUSH (AAA+)THC 30%
Indica

MASTER KUSH (AAA+)

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
PURPLE GRAPES (S)THC 32%
Sativa

PURPLE GRAPES (S)

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
PINK FIRE OGTHC 30%
Indica

PINK FIRE OG

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
TENTH PLANETTHC 30%
Indica

TENTH PLANET

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
PINK ROCKSTARTHC 31%
Indica

PINK ROCKSTAR

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
ELMO STICKY PINKTHC 31%
Indica

ELMO STICKY PINK

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
DONKEY BUTTERTHC 30%
Indica

DONKEY BUTTER

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
GOLDEN GASTHC 31%
Indica

GOLDEN GAS

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
GREY GOOSETHC 31%
Indica

GREY GOOSE

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →
PINK MANGOOTHC 31%
Indica

PINK MANGOO

$20
$10/g$6.67/g
🎁 3g bundle
View Details →

AAA+ Cannabis Flower York | Green Deal Cannabis

Browse the AAA+ flower tier at Green Deal Cannabis in York. Compare current product names, formats, weights, and posted menu details.

AAA+ Flower Tier

AAA+ is the middle tier in the Green Deal Cannabis flower-tier navigation. Use this page to compare current listings; the tier label is a menu category, not a product specification.

Compare Current Menu Details

Product names, formats, weights, and posted prices can change. Review the current listing and ask staff when one item detail matters before choosing.

Visit Green Deal Cannabis

Green Deal Cannabis is located at 1820 Jane St in York. Use the store page for directions, contact information, and listed hours before visiting.

Frequently Asked Questions

What is the AAA+ tier?

AAA+ is one of the five flower categories shown in the Green Deal Cannabis tier navigation.

Do AAA+ listings change?

Yes. Product names, formats, weights, and posted prices can change, so check the current menu or ask staff.

What does the AAA+ label mean?

The tier label organizes the flower menu. Review each current listing for its own product and package details.